Grocery Store Forum
Home About Us Mano Blog'as Contact Us

Paskutinis prisijungimas: Dabar yra Gruodis 18th, 2017, 8:49 am

Visos datos yra UTC

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 112 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Organizmo valymas
StandartinėParašytas: Balandis 11th, 2012, 8:55 am 
Site Admin

Nezinau ar galima oregano alieju ir riesutmedzius pakeisti arbatmedzio aliejumi.
Bet kaip sakiau oregano aliejus nera pagrindinis sio metodo komponentas.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gegužė 1st, 2012, 9:10 am 

Aš taip pat jau pirmą kartą išsivaliau žarnyną. Keista, bet išgėrus visus produktus 5 val. bėgau į tualetą jau 6 val. ryto. Ir taip laksčiau visą pusdienį :) Gal tai reiškia, kad mano žarnynas nelabai užsikišęs? Šiaip neturiu viršsvorio ir stengiuosi maitintis (kiek pavyksta) sveikai.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gegužė 1st, 2012, 12:18 pm 

Pasidariau ir aš pirmą kartą žarnyno valymą. Išgėriau nurodytus kiekius 5 val. ryto ir už valandos jau pažadino noras tuštintis. Turi taip gretai suveikti? Gal tai reiškia, kad mano žarnynas nėra labai užterštas?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 12th, 2012, 8:32 pm 

Įdomu būtų pasiteirauti... domėjausi dėl plaukų slinkimo ir didelio galvos riebalavimosi (+veidas ir pan.), tai Jūsų forume radau, kad visa to priežastis gali būti - kepenys. Tai nusprendžiau pabandyt išsivalyt jas... skaičiau pas jumis apie burokėlius, bet kadangi nelabai šviežių yra šiuo metu, tai ieškojau margainio, bet ir to nelabai radau... tai nusipirkau Jadvygos organizmą valančios arbatos http://www.jadvyga.lt/zoleliu-arbata-nr46 ... savaitę geriu ir kažkaip pradėjo pūst pilvą, duria dešinį šoną, tai dar kas nors... ar čia gali būt susiję su ta arbata ar čia šiaip kažkas... gal netinka ta arbata(?). Ačiū

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 27th, 2012, 11:46 pm 

Sveiki, ar yra valiusiusiu organizma pagal Tombaka?
Reiktu konsultacijos :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 28th, 2012, 1:15 pm 

Nesuprantu, kodel mano rasyta zinute vis temoj nepasirodo?
Norejau paklausti, ar yra valiusiusiu organizma pagal Tombaka? Reiktu mazytes konsultacijos..

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 10th, 2012, 10:42 pm 

Sveiki, žaliavalgiauju gal keli metai. Gydytojai aptiko užsikimšusius tulžies latakus. Kuo, nepasakė, akmenų lyg irgi nerado... Bent su gera kompiuterine technika neįžvelgė. Turiu pastovią mažakraujystę, matyt, ir kepenys užsikimšusios. Jau antras mėnuo valausi žarnyną. Norėčiau pereiti prie kepenų valymo. Jau dvi dienas geriu vien obuolių sultis, ruošiuosi, o ir delčia, ir štai paskambino draugė, įsikalbėjome, Ji išgąsdino, kad mano pažįstama kažkada, kai buvo atėjusi mada, valėsi kepenis aliejumi su citrina ir tulžies pūslėje įstrigo akmuo, ji plyšo ir teko vežti skubiai operuoti, išpjauti tulžį. Dabar gyvena, vaikus augina. Ji, sako, gėrė obuolių sultis kaip ir aš prieš tai akmenims suminkštinti. Bet tai buvo kietas akmuo. Taip išsigandau, kad dabar bijau ir daryti šią procedūrą. Ką patartumėte, kad nebūtų tokių komplikacijų? Nesivalyti negaliu, nes pastovi mažakraujystė baigia visiškai nualinti. Iš anksto labai dėkinga. :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 10th, 2012, 10:42 pm 

Sveiki, žaliavalgiauju gal keli metai. Gydytojai aptiko užsikimšusius tulžies latakus. Kuo, nepasakė, akmenų lyg irgi nerado... Bent su gera kompiuterine technika neįžvelgė. Turiu pastovią mažakraujystę, matyt, ir kepenys užsikimšusios. Jau antras mėnuo valausi žarnyną. Norėčiau pereiti prie kepenų valymo. Jau dvi dienas geriu vien obuolių sultis, ruošiuosi, o ir delčia, ir štai paskambino draugė, įsikalbėjome, Ji išgąsdino, kad mano pažįstama kažkada, kai buvo atėjusi mada, valėsi kepenis aliejumi su citrina ir tulžies pūslėje įstrigo akmuo, ji plyšo ir teko vežti skubiai operuoti, išpjauti tulžį. Dabar gyvena, vaikus augina. Ji, sako, gėrė obuolių sultis kaip ir aš prieš tai akmenims suminkštinti. Bet tai buvo kietas akmuo. Taip išsigandau, kad dabar bijau ir daryti šią procedūrą. Ką patartumėte, kad nebūtų tokių komplikacijų? Nesivalyti negaliu, nes pastovi mažakraujystė baigia visiškai nualinti. Iš anksto labai dėkinga. :)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 26th, 2014, 1:34 pm 

sveiki, norėčiau paklausti, ar aprašytą žarnyno valymo metodiką su ricinos aliejumi galima naudoti išeinant iš trumpalaikio (5d) badavimo, vietoj klizmos? Ačiū.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 14th, 2014, 10:48 am 

Sveiki,
o tą organizmo valymą, taip pat kepenų patariama visiems profilaktiškai daryti, ar jei nėra viršsvorio (gal greičio net svorio trūkumas...), niekuo nesiskundžiu, niekur neskauda, jokiais vidurių užkietėjimais nesiskundžiu, mityba veganinė, tai nereikia tokių procedūrų? :roll:

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 112 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Visos datos yra UTC

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: