Grocery Store Forum
Home About Us Mano Blog'as Contact Us

Paskutinis prisijungimas: Dabar yra Gruodis 15th, 2017, 2:14 pm

Visos datos yra UTC

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Pirmoji pagalba nusideginus
StandartinėParašytas: Gruodis 11th, 2011, 8:12 pm 
Site Admin

Cia man kazkas atsiunte i email ir manau labai naudinga info.

PIRMOJI PAGALBA NUDEGUS

Per išsiblaškymą aš į verdantį vandenį įkišau savo ranką...

Draugas, Vietnamo karo veteranas, pamatęs, kas atsitiko, paklausė manęs, ar turiu aš namuose paprasčiausių miltų... Aš ištraukiau pakelį miltų, o jis į jį įkišo mano nuplikintą ranką, ir pasakė, kad reikia palaikyti ranką miltuose 10 minučių. Aš taip ir padariau. Draugas papasakojo, kad Vietname vienas vaikinas buvo visas apimtas ugnies ir visi buvo panikoje. Tada kažkuris paėmė pakelį miltų ir užbėrė juos ant degančio vaikino, kad užgesintų ugnį. Jis ne tik užgesino ugnį, bet ant nukentėjusiojo kūno nebuvo nė vienos pūslės.

Trumpai sakant, aš palaikiau ranką miltuose tas 10 minučių, ištraukiau ir... nebuvo nei paraudimo, nei pūslių ir absoliučiai jokio skausmo.

Dabar aš visuomet laikau pakelį miltų šaldytuve ir panaudoju juos kiekvieną kartą, kai nusideginu ar nusiplikinu. Ir patikėkit niekada nebūna nei paraudimo, nei pūslių.

Atvėsinti miltai veikia geriau, nei kambario temperatūros miltai. Padarykite sau stebuklą visuomet savo šaldytuve turėkite miltų ir jūs visada būsite laimingi, kad juos turite, kai atsitiks nelaimė. Aš nusiplikinau liežuvį ir palaikiau 10 minučių ant jų miltus. Skausmas praėjo lyg visai nebuvo nudegimo..

Pabandykite tai. Nešaldykite nudegimą vandeniu ar ledu, o tik palaikykite jį 10 minučių miltuose ir pamatysite stebuklą.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Visos datos yra UTC

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume