Grocery Store Forum
Home About Us Mano Blog'as Contact Us

Paskutinis prisijungimas: Dabar yra Gruodis 16th, 2017, 4:47 pm

Visos datos yra UTC

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Auksinis stafilokokas ir kitos sunkiai naikinamos bakterijos
StandartinėParašytas: Sausis 1st, 2012, 9:03 pm 

Sveiki,
Mano 7 metų sūnus turi Stafilokoką. Mums jo nesiseka gydyt. Jis savo galią parodo kai vaikas suserga. Tuomet jis pradeda veikt ir visos pastangos baigiasi antibijotikais. Bet jie stafilokoko nepriveikia, tik tiek kad tuo kartu temperatūra nukrenta, būklė stabilizuojasi. Kartą buvau net pasirengusi laukt ir iš prinicpo neduot antibijotikų, nu bet vaikas 8 dienos su 40 temperatūros kai kliedėt pradėjo, tai supratau, kad ilgiau laukt jau nebegalima. Tad suprantu, kad reikia bandyt tą bakteriją sudorot, kol vaikas sveikas. Ar esat susidūrę?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Auksinis stafilokokas ir kitos sunkiai naikinamos bakterijos
StandartinėParašytas: Sausis 16th, 2012, 8:43 am 

mums buvo auksinis stafilokokas kai kūdikiui buvo keli mėnesiai, jį išoperavo nes buvo kažkaip ant limfmazgių ir tada lašino dar kelis kursus antibiotikų. Išgydėm. Bet jūsų situacija tikriausiai kitokia, patarti negaliu...

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Auksinis stafilokokas ir kitos sunkiai naikinamos bakterijos
StandartinėParašytas: Liepa 17th, 2012, 1:47 pm 

Sveiki. Neužvedu naujos temos, nes manau, kad artima mano klausimui. Andy, kaip būtų galima gelbėtis nuo Beta hemolysis streptococcus? Liga pasireiškė kaip sinusitas. Labai prašau.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 17th, 2012, 8:02 pm 

Auksinis stafilokokas yra nepagydomas, nes žmogaus imuninė sistema neturi mechanizmų pašalinti jį iš organizmo, nes ši bakterija turi mechanizmus, kurie pašalina, bet kokį žmogaus imuninės sistemos pasipriešinimą.
Ši bakterija sukelia oportunistinę infekciją, kuri pasireiškia, kai susilpnėja imuninė sistema pvz.: žmogus suserga
Klausimas ar tai yra auksinis ar kitoks stafilokokas, nes auksinis nužudo žmogų labai greitai.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Liepa 19th, 2012, 6:41 am 

Dar vis laukiu gal kas nors suteiks daugiau informacijos apie streptokoką. Ar taip ir neįmanoma juo atsikratyti???

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugsėjis 7th, 2012, 8:06 am 

Sveiki, gal kas padesite?kaip isnaikinti stafilokoka auerus? :? Jis pasireiskia akyse, nosyje, gyvena ausu kanaluose.. is akiu eina baltos traiskanos kas diena, is nosies kartais baltu iskyru buna.. Kai pagauna virusa si bakterija isbujoja..
Cia vaikui.

Dekoju,

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 29th, 2012, 8:20 pm 

Sveiki,

Mes turime auksini stafilokoka. Kai nera umaus atvejo, tai ir kasdiena jis duoda zinoti kad yra.
Man kas ryta ira lipnaus skyscio akyse, ispuciu nosi baltom gleivem, kas 2-3diena paskausta kaire ausi, dantenos raudonuoja ir skauda, nosyje yra zaizdele.
Vaikui yra baltu traiskaneliu, kurias su ausu krapsutuku dienos metu nuimu.
Kitam vaikui kaip ir nesimato, taciau vos tik pagauna virusa ar pasala, islenda sinusitas ar sloga iskarto zalia pulinga..
Patarkite kaip sukovot???
Zalias Kurmi- o jus geret antibiotikus pagal antibiotikograma?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 7th, 2013, 12:06 pm 

man dabar gerklėje rado šitą patį Streptococcus beta haemolytic group C, ir vieninitelis būdas - antibiotikai (penicilinas, Klindamicinas arba Eritromicinas). Nes imunitetas pats per 3 sav nesusitvarko. Gerklė baisi.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 7th, 2013, 5:50 pm 

VitaminasC, tikrai atjaučiu, nes žinau, kaip sesuo su juo vargsta jau beveik metai. Iš pradžių tai sinusitas, tai kažkokia sloga, nežinia kodėl taip ilgai delsė paimti pasėlį. Antibijotikus kelių rūšių gėrė, bet nieko gero. Dabar gydosi homeopatiniais, gal pusmetis, pokyčių yra, bet kiek tai truks, klausimas. Supermamų tinklalapyje vienai, kaip rašė, padėjo " Cefazolinum-natrio". Reikia išpjauti tonziles , nes ten jis "gyvena" pas tave.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 11th, 2013, 9:34 am 

supratau. na žiūrėsim kaip čia bus.
tonziles pjauti negerai.
bet jų pas mane panašu kad jau nėra. (prieš mano valią išpjovė kai buvau kokių metukų, dar senais laikais kai pjauti tonziles buvo tas pats kas kirpti plaukus)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 25 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: