Grocery Store Forum
Home About Us Mano Blog'as Contact Us

Paskutinis prisijungimas: Dabar yra Gruodis 18th, 2017, 8:38 am

Visos datos yra UTC

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Sėkmės istorijos
StandartinėParašytas: Kovas 30th, 2012, 7:39 am 
Site Admin

Čia kviečiu visus pasidalinti savo sėkmės istorijom. Jei jums pavyko natūraliais būdais (pakeitus gyvenimo būdą ir mitybą, išsivalius organizmą ir t.t.) išdyti kokią nors ligą ar bendrai pagerinti sveikatą, pasidalinkite savo patirtimi ir taip pat išsūkiais su kuriais susidūrėte. Manau tai bus labai naudinga kitiems panašių problemų turintiems žmonėms ir paskatins juos prisiimti atsakomybę už savo sveikatą ir pradėti ką nors daryti.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Sėkmės istorijos
StandartinėParašytas: Kovas 31st, 2012, 11:34 am 

Sveiki visi. Noriu pasidalinti savaja, manyciau tikrai sekminga istorija.

Paskutinį kartą redagavo Silver79 Balandis 3rd, 2012, 7:07 pm. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 3rd, 2012, 6:55 am 

Sveiki visi. Noriu pasidalinti savaja, manyciau tikrai sekminga istorija. Sergu IS (MS) Jau beveik keturiolika metu. Per ta laikotarpi buvo visokiu ataku (Ligos paumejimu), bet jos padaznejo ir sustiprejo per paskutnius 3 metus. Ypac rimtos atakos buvo pries 2,5 ir 1,5 metu. Supratau, kad reikia kazka daryti, kad si liga manes visai nepalauztu.
Pradejau ieskoti informacijos visur - knygose, internete ir t.t. rinkau, bet kokia info, kuri susijusi tiesiogiai su sia liga. Taip pat stengiausi atrasti naturaliu gydymosi budu, nes visa chemija, kuria gaudavau ligonineje mane veike dviprasmiskai. O ilgainiui supratau, kad visi vaistai nuo IS tik slopina/slepia simptomus, bet jokiu budu manes negydo ;(
Labai noriu padekoti, Andy, kuris skiria daUg laiko dalindamasis naudinga informacija apie naturalius gydymosi budus. Blogas apie kepenu ir tulzies pusles valyma, kepenu valyma burokeliu sultimis ir t.t.
Viska atidziai perskaites, nusprendziau pradeti valyti savo kuna ir galbut taip nugaleti savo liga. Prisipazinsiu pradzia buvo tikrai nelengva. Buvo tokiu dienu kai norejosi viska mesti, nes atrode, kad taip dar tik labiau sau kenkiu ir jei vis dar tesiu, tai dar labiau susirgsiu. Bet kaip paaiskejo veliau, tai buvo detoksikacijos pozymiai.
Bendraudamas su serganciais, skaytydamas forumus, blogus, Pastebejau, kad zmonems sunku prisiversti pakeisti, per ilga laika, susiformavusius iprocius - daugelis pabando ir nesulauke greito rezultato , nuleidzia rankas. JAU trumpai rasiau, jog jausmas tikrai nebuna pats maloniausias kai viskas pradeda eiti is tavo kuno. Man dar tik virs 30 , bet jau buvau tiek prikaupes “š" .
Man pradzia truko daugiau nei vieneri metai, kol nustojau jausti detoksikacijos pozymius ir manau prireiks dar maziausiai metu, kad savijauta butu arti idealios. O rganizmas pilnai apsivalys, net dar per ilgesni laika. Manau Gali prireikti dar keletos metu. As manau nereikia buti naiviam - visa gyvenima nuo pat vaikystes kisom i save nesuderinta, rafinuota maista, sirgdami visad gaudavome antibiotiku ir kitu vaistu. Tad viskas is musu organizmo neiseis taip greitai. Bet pradeti verta ir manau, TAI daryti niekad nevelu. Net ir sveikam, neturinciam didesniu problemu su sveikta, siulau pamilti save ir uzbegti klastingom ligom uz akiu.
Nerasysiu smulkiai ka dariau ir ko ne, bet esme manau visiems aiski. Pirmiausia pakeiciau mitybos iprocius. Atsisakiau, daug sveikatai kenksmingu ir organizmui ne paciu butiniausiu produktu. Pradejau valgyti derindamas maisto produktus. Kaip tai daryti Andy rase kituose forumo topic'uose. Mano racione nuo keliu iki keliasdesimt kartu padaugejo darzoviu, vaisiu, taip pat neperdirbto maisto. Pradejau uzsimineti joga, plaukioti baseine, keleta kartu i savaite pasimankstinu fitneso saleje su nedideliais svoriais, daznai einu pasivaikscioti gryname ore ir t.t.
Na, kai kas pasakysite ir kas is to...., o is to, tas, kad jauciuosi labai gerai. Ir sveikata gereja nuolat. Kojos stiprios, galva nesvaigsta niekad, regejimas puikus, niekad nebepykina, jokiu galuniu tirpimu neliko ir visi kiti simptomai dingo. O iki tol nuolat svaigdavo galva, pykindavo, problemos su regejimu ir tustinimosi, nuolatiniai galuniu dilgciojimai ar silpnumas kojose leisdavo tik trumpam atsikvepti. Budavo savaiciu kai reikedavo vezimelio, vaikstynes ar lazdos. Dabar nereikia nieko, netgi einu zaisti su draugais krepsini, futbola ;-) Galiu lakstyti su vaikais lauke, mokyti sunu kaip teisingai spirti kamuoli ... Be viso to, per paskutinius metus, net sloga nebuvau susirges.
Todel, manau verta visiems pabandyti islaisvinti savo kuna is jame susikaupusio brudo ir kuo greiciau tai pradesite daryti, tuo greiciau kunas Jums atsidekos. Ir manau, tai daryti niekad ne velu, ar tau tik 20, 40 ar net 80 metu.
Apie smulkmenas galesime diskutuoti forume ir jei kils Jums klausimu vienu ar kitu klausimu, mileai pasistengsiu atsakyti ir pasidalinti savo sekminga gyvenimiska patirtimi. Sekmes, visiems! :) ;)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 16th, 2012, 9:23 am 

Silver79 nuostabu girdėti jūsų sėkmę. Vienas klausimas - prie viso to ką darote pakeitę mitybą, sportuojate ir plaukiojate ir t.,t. - ar jūs dirbate normalų darbą, t.y. 8 val/dieną parduodate kažkam? ar visgi nedirbate ir gyvenate iš kažkokių kitų lėšų, todėl tiek daug laiko galima skirti sveikatai taisyti.
(labai tikiuosi išgirsti kad jūs gyvenate standartinio žmogaus gyvenimą, einate į darbą, turite šeimą, ir prie viso to randate laiko ir pasportuoti, ir sveikai maitintis ir kitaip rūpintis sveikata. būtų geras spyris visiems kitiems, ikurie verkia kadl aiko neturi tam kad sveikesnio maisto gamintis ir pan)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 20th, 2012, 7:43 am 

Sveikas, VitaminasC ir visi kiti. Taip, as gyvenu pati standartiskiausia gyvenima. Per diena 8 val. darbe (tenka ir ilgiau padirbeti), du mazi vaikai, zmona, nuosavas namas, nedidelis darzelis, siltnamis.
Taigi, vaikai mazi ir kas ju turi, tai zino kiek jiems reikia laiko (nuvezti/parvezti is darzeliu, bureliai) Buna ir suserga, tad tenka pas gydytojus palakstyti. Prie namo yra siek tiek zemes, tad reikia zole pjauti ir siaip visa teritorija priziureti. Sioks toks darzas,kuri priziuriu vienas, nes zmona priziuri namus :)
Patikek, veiklos uztenka, todel kaip ir tu nesuprantu tu , kurie turi bedu ir tik verkslena, kad tas ar anas nepadeda.
Reikia tik noro is siek tiek valios - viska suspesi ir sveikas busi. Jei ne, tai savijauta tikrai bent kiek bus geresne. ok, lekiu i baseina :) Laukia 1,5 km plaukimo, o pietu pertaruka nera labai ilga :)
Sekmes , visiems!

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Balandis 22nd, 2012, 8:44 am 

Būk pasveikintas, Silver79 :) Tikrai džiugu girdėti, kad tiek daug padarėte gelbstint savo sveikatą. Per vieną laidą teko girdėti įvairų patarimų savo sveikatai gerinti.Tuomet vienas pašnekovas išsireiškė: būtų gerai, kad kas nors išrastų valios įgijimo formulę. Va čia ir yra pati mūsų silpniausia vieta.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Rugpjūtis 9th, 2013, 1:12 pm 

O aš papasakosiu savo istoriją. Nuo mažens sveika nebuvau, gal todėl dabar taip stengiuosi dėl savęs ir savo šeimos narių :) Manau, reiktų bent trumpai paminėti kokios buvo mano problemos:) Kai buvau maža, turėjau virškinimo problemą- po valgio (bet kokio) skūsdavausi skausmu virškinamąjame trakte, iš pradžių tai buvo kepenys, vėliau, tyrimų dėka, sužinojau, kad turiu užlinkusią tulžies pūslę, vėliau viskas persidavė į skrandį ir tik, pakeitus gyvenamąją vietą (7-8 klases mokiausi internate), mano virškinimo problemos pasibaigė. reiktų, manau, paminėti ir tą faktą, kad mano mamos mama (mano močiutė) sirgo tulžies pūslies akmenlige, mano mama- taip pat. Baimė ja susirgti visą laiką taip pat jaučiau. Aišku, jaunystėje daug ko nežinojau, paskui šeima, vaikai, gimus antram vaikui teko išimti tulžies pūslę (buvo uždegimas, man taip tvirtino gydytojai), vėliau užaugo keli kilogramai viršaus, nors jaunystėje jų neturėjau:) Ir vieną kartą, o tai buvo 2007 m., prasidėjo įdomūs dalykai su manimi. Ir jie tęsiasi vis dabar...:) Kažkur apie sausio mėnesį į mano rankas pakliuvo knyga Michailas Tombakas ,,Kaip ilgai ir sveikai gyventi" Perskaičiau ir nuo pat pirmos minutės pradėjau viską keisti savo mityboje. Maistą pradėjau derinti, ryte išgerdavau prieš valgį stiklinę (apie pusę litro) vandens. Pasijutau geriau vien todėl, kad paskutiniu laiku buvo atsiradęs refliuksas (manau daug kas apie tai žino, kuomet maistas stovi gerklėje) Tuomet viską buvau išbandžiusi, aišku tik ne vaistus, nes aš buvau prieš juos. Birželio mėnesį turėjo įvykti klasės susitikimas (20 metų), aišku, mes pasistengėme su vyru ten nuvykti ir...baigėsi nesėkmingai, nes pasiplėšiau kojos raiščius ir teko mėnesiui pailsėti namuose. Tai buvo visko pradžia. Derinant maistą, krito palaipsniui mano, taip maloniai susigyventi riebalai:) Nuo tos akimirkos pradėjau mankštintis (lengvi tempimo pratimai, apšilimas, kvėpavimo pratimai ir atsispaudimai nuo grindų) Riebalai (antsvoris buvo apie 12 kg.) su manimi atsisveikino ;) Jausmas tikrai buvo geras, atsirado energija, gera nuotaika ir teigiamos mintys. Turbūt sutiksite, kai žmogaus viduje kažkas vyksta ir nuotaika visai kita... Štai šitaip aš gyvenu ir dabar. Iš lovos nelipu nepadariusi mini mankštos pilvo presui, paskui mankšta stovint (apie 10 min.), vandens išgėrimas, maisto derinimas ir t.t. Šiemet į rankas pakliuvo labai gera knyga, manau galiu ją pareklamuoti, galbūt kam nors ji irgi pravers, tai Valerij Sinelnikov ,,Mylėk ligą savo". Tą knygą pamilau dar nuo pirmų puslapių ir pradėjau keisti savyje savo mąstymą. Taip, reikia mylėti save vien tam, kad išliktume sveiki:) Pakliuvusi knyga į rankas John Virapen ,,Šalutinis poveikis mirtis" irgi man atvėrė akis, o vienas, sakykim, aiškiaregys man sugebėjo pasakyti (aišku aš norėjau sužinoti), kad aš po 5 m. susirgsiu vėžiu. Tuo kartu buvau šokiruota, bet raminau save ir vijau blogas mintis nuo savęs...Štai tada pradėjau dirbti su savimi rimtai:) Tik perskaičiusi knygą ,,Mylėk ligą savo" aš supratau daugelį dalykų, dėl ko mano mąstymas pasikeitė:) Dabar džiaugiuosi visais tais įvykiais, kurie klostėsi palaipsniui, nes aš supratau vieną, patį svarbiausią dalyką- GYVENIMĄ. Dabar džiaugiuosi kiekviena diena, minute, sekasi, nesiseka- viskas yra nuostabu- mes turime tai išgyventi, mes turime viską patirti ir tą džiaugsmą dabar dalinu visiems:) Be to, kad jūs derinate maistą, kad darote mankštą, svarbiausia yra gera nuotaika, gyvenimo džiaugsmas:) Juk mes esame sėkmingi savo gimimu, mes visi esame kovotojai, tik...daugelis pasidavę tam tinginiui... Jį nugalėti tikrai verta:) Sėkmės Jums visiems:)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume