Grocery Store Forum
Home About Us Mano Blog'as Contact Us

Paskutinis prisijungimas: Dabar yra Gruodis 18th, 2017, 8:46 am

Visos datos yra UTC

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Mano mityba - reikia pagalbos/turiu klausimų/jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Sausis 29th, 2013, 3:25 pm 
Site Admin

Cia dar pora naujesniu screenshot. Ir kaip matai is 42g proteino gaunama beveik visas rekomenduojamas amino rugsciu kiekis (isskyrus methionin, kur tik 50%, bet kaip jau sakiau greiciausiai tai yra pakankama). Ir tai gaunama is vaisiu ir darzoviu.

Prikabinti failai:
26-1-14 screenshot AJ nutrients.png
26-1-14 screenshot AJ nutrients.png [ 141.84 KiB | Peržiūrėta 29452 kartus(ų) ]
26-1-13 screenshot AJ.png
26-1-13 screenshot AJ.png [ 212.58 KiB | Peržiūrėta 29452 kartus(ų) ]
Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 29th, 2013, 10:22 pm 

ačiū ANDY. geriau vėliau negu niekada.

tai gerai, matau:
spėju pusryčiai:
6 bananai
2 obuoliai
8 apelsinai
400g salieru
3 kivi
2 citrinos???
100g vynuogiu

tada spėju pietūs:
5 bananai
60g runkeliu? ridikeliai gal cia?
150g datulių
15g chia sėklos
5 vnt migdolai ?tik?

ir taip kiekvieną dieną 10 metų ?

nu noriu išbandyti aš irgi tokį kiekį maisto,
pirmas įspūdis kad numirčiaiu iš bado....
:)

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 1st, 2013, 9:30 pm 
Site Admin

Na jei suvalgysi pakankamai kaloriju tai tikrai nenumirsi. Beet yra raudoni burokeliai. Asmeniskai jau 4 metai ir nenumiriau, priesingai turiu daug energijos, ant 30bananasaday.com taip pat ne vienas klesti sekdami tokia dieta. Dr Graham jau virs 30 metu, Durian rider virs 8 metu.

Bet kaip sakiau LT tokia dieta sekti nera lengva, nematau problemos jei valgomos bulves ar kai kurios kruopos, lesiai.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Vasaris 2nd, 2013, 7:36 pm 

Cituoti:
Kaip sakiau asmeniskai seku daug maz 80/10/10 (80% angliavandeniu, 10% riebalu, 10% baltymu).

Oho. Ar yra kokio rimto pagrindo laikytis tokių proporcijų? Man daugiausia neaiškumų mityboje vis keldavo riebalų vaidmuo (dėl jų daugiausia yra nesutarimų), paskutiniu metu daugokai apie juos skaičiau, tai susidarė vaizdas, kad oficialūs dietologai juos per daug nuvertina, o išaukština angliavandenius - užtenka pažiūrėti vien į mitybos piramidę, kurioje pagrindinę vietą užima grūdai, t. y. krakmolas. Tačiau daug kas būtent angliavandenius kaltina dėl civilizacijos ligų, nutukimo, uždegimų, net vėžio. Ne per seniausiai išleista populiari knyga Naujoji priešvėžinė mityba smerkia būtent angliavandenius. Aišku, ne visi angliavandeniai vienodi. Tačiau juk būtent jie organizme padidina insulino lygį. Dėl pastarojo susidarė vaizdas, kad kuo jo lygis mažesnis, tuo žmogus sveikesnis ir jauniau atrodo. Apskritai, kuo blogi riebalai, kad juos reikėtų riboti (nekalbu apie transriebalus)? Jie organizme atlieka krūvą funkcijų: energijos šaltinis, antioksidantai, riebaluose tirpstančių vitaminų įsisavinimas ir t. t. Mitas, kad riebalai tukina arba užkemša kraujagysles. Jie lėtai skaidomi, greičiau sukelia sotumo jausmą, todėl persivalgyti, pvz., lašinių yra gana sudėtinga. Iš visų matytų dietų man atrodo logiškiausia - paleolito (vaisiai, daržovės, sėklos, uogos, riešutai, mėsa, žuvis). Tai yra tai, kas buvo iki žemdirbystės atsiradimo. Ne viename alternatyvios medicinos šaltinyje radau tokias rekomenduojamas mitybos proporcijas: 50 proc. riebalai, likusią dalį maždaug per pusę dalinasi baltymai ir angliavandeniai. Tuo tarpu oficialiose rekomendacijose riebalams skiriama 30 proc., iš kurių sotiesiems tik 10 proc. Bet 10 proc. be galo mažai. Susidariau nuomonę, kad visokios širdies ir kraujagyslių ligos kyla dėl sočiųjų riebalų trūkumo maiste. O dabartinė oficiali teorija, kad riebalai sukelia aterosklerozę, pagrįsta kažkokiu abejotinu kelių dešimtmečių senumo tyrimu.
Ne į temą
Prisijungus ir naršant forume kažkodėl nei iš šio, nei iš to atjungiama. Norint rašyti pranešimą reikia iš naujo prisijungti. Gal dėl to toks mažas aktyvumas forume?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Birželis 29th, 2013, 5:24 am 

Laba diena, Andy!
Dziaugiuosi radusi cia tiek informacijos :)

Pati bandau buti zaliavalge, bet iskyla begales klausimu...
Taip pat nelabai suprantu... Jus valgote pagal 80/10/10 dieta (ka darau ir as) bet (gal blogai supratau ta lentele) jus valgete virtas bulves??? Ir kodel isvis daugelis zmoniu vadinantys save zaliavalgiais vistik valgo virta maista? Bet juk tai ne zaliavalgyste...

As pati esu pasimetusi, visa laika svarstau kaip vistik istiesu yra su riebalu poreikiu, juk kazkada noris ir vaiku susilaukt... :)

Kartais uzeina nezmoniskas noras valgyti riesutus, avokada ir kita riebu maista... Bet gal tiesiog suvalgau per mazai zalumynu? Ar is tiesu tu riebalu ir truksta?

Vakar buvo toks priepuolis :D tai nusipirkau zaliavalgiu restoranely dziovintu duoneliu, nemeluosiu, siandien jauciuosi kaip po gero vakarelio... :x

Tai kaip vistik maitintis, kad nepakenkti sau??? :))

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 29th, 2013, 5:53 pm 
Site Admin

Zalia,

As nesu 100% zaliavalgis, didele mano maisto dali sudaro zalias maistas, bet as valgau virtas darzoves, tarp ju bulves. Beje dauguma save vadinantys zaliavalgais is tikruju nera zaliavalgiai. Ir cia yra idomus straipsnis apie ta zaliavalgyste
Raw food diet is dead
http://renegadehealth.com/blog/deathofraw
Tu 80/10/10 proporciju galima laikytis ir valgant virta maista. Tokias proporcijas rekomenduoja Dr. John McDougall, Dr. Bernard ir Dr C. Campbell, Dr. Eselstyn, ir kai kurie kiti.

Kodel norisi riebalu, gali buti kad jums ju reikia. Bet taip pat gali buti kad jus paprasciausiai valgote nepakankamai kaloriju ir organizmas siekia koncentruoto maisto kuris turi daug energijos.

Sekmes.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 30th, 2013, 7:11 pm 

o kaip dėl vitaminų tirpstančių tik riebaluose? Jų nebus trūkumas, jei nenaudosi riebalų nors kiek?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Spalis 31st, 2013, 8:38 pm 
Site Admin

Na juk nera taip kad dietoje yra 0 riebalu, juk net ir valgant tokia dieta gaunama bent 20-30g riebalu. Zinoma trukumo visiskai atmesti negalima, bet vaisiai ir darzoves turi nemazai karotinu, tad bent jau vitamino A trukti neturetu. Del E, tai velgi jeigu karts nuo karto suvalgysi truputi riesutu, jo velgi neturetu truku. Zalios spalvos darzoves turi nemazai vitamino K.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 2nd, 2014, 11:42 am 

Kadangi nauji metai, tai metus norėtųsi pradėti sveikai, kad ligos nepultų ir sveiki būtume :!: gal kas dar pasidalintų savo mitybos programomis?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gegužė 10th, 2014, 12:53 pm 

aš naujiems metams atradau ką tik sukurtą naują projektą kompanijos NUTRILITE, ->
kas angliškai skaitot https://bodykey.co.uk/public/
kas rusiškai https://bodykey.ru/public/

kur seniai laukiau tokio bendro, vienoje vietoje dalyko. Bet čia jie pavarė dar kiečiau - įtraukė genetinių tyrimų kompaniją, padaro genų tyrimą, tada tame portale gauni mitybos planą (pagal savo genus) su visais receptais, visais matavimais kolorijų, baltymų ir t.t., tada sporto planą (kolorijų deginimmo) ir tada dar receptūros visos - Man šito nerealiai trūko, kad einant namo galėčiau smartphone išsitraukti, kokių ingridientų man reikia vakarienei kurią man siūlo programa su receptais ir visais paaiškinimais.
Kas įdomiausia, kad čia mitybos planas kuris nedraudžia ko nors valgyti, vadinasi daug lengviau daugeliui žmonių susireguliuoti mitybą, kai nereikia kankintis stipriai ir kovoti su valia.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: