Grocery Store Forum
Home About Us Mano Blog'as Contact Us

Paskutinis prisijungimas: Dabar yra Gruodis 15th, 2017, 2:16 pm

Visos datos yra UTC

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Mano mityba - reikia pagalbos/turiu klausimų/jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Lapkritis 22nd, 2012, 12:43 pm 

Kad neteršti bet kur, galima čia rašyti viską apie savo mitybą sekant pvz kad ir šituo ANDY rekomenduotu įrankiu - http://nutritiondata.self.com

tengalima užsivesti savo mitybos kalendorių, sekti kiek ko suvartojate ir ko trūksta.

jei kas neaišku - rašome čia. Bandysime padėti.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Mano mityba - reikia pagalbos/turiu klausimų/jūsų nuomonė
StandartinėParašytas: Lapkritis 22nd, 2012, 12:53 pm 

ANDY - iš karto turiu klausimą, pratęsiant mūsųdiskusiją apie baltymų reikalingumą/nereikalingumą mityboje.

Susivedžiau šiandien savo pusę normalios dienos ką valgiau (ryte spageti su sviestuku, per pietus 2 persimonai, kavostrys puodeliai tarpuose), ir gaunu - prikabinu pirmas.jpg

Ir gaunu kad AMINO RŪGŠČIŲ tik 50. Reiktų 100? Nudar pusę dienos liko, gal nieko.
Bet vitaminus pažiūrėjustai vaizdas tragiškas. po 13%, 15% ir pan tik reikšmės. Vadinasi per likusią pusę dienos jei valgysiu taip tikrai nepasieksiu reikiamų rezultatų.

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: Vaizdas po spageti +2 persimonai ir kava.
pirmas.jpg
pirmas.jpg [ 369.83 KiB | Peržiūrėta 44091 kartus(ų) ]
Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 22nd, 2012, 1:01 pm 

ojei nevaidinčiau vegetaro su tais persimonais (kurių manvisai užteko užkimšti pilvą pietums) ir vietoj to suvalgyčiau vištienos krūtinėlės su vienu pomidoru. gaunuvisai ką kitą:

AMINO RŪGŠČIŲ 128!!!
Vitaminų dvigybai ar trigubai daugiau visų
ir t.t.

IŠVADOS?

Prikabinti failai:
Failo aprašymas: spageti + vistienos krutinele ir pomidoras + kava i tarpus
antras.jpg
antras.jpg [ 351.15 KiB | Peržiūrėta 44089 kartus(ų) ]
Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 22nd, 2012, 4:14 pm 
Site Admin

Na uzvedei gera tama. Bet man kazkaip keistai skamba kai tu su daug didesnem ziniom apie mityba nei vidutinis vartotojas tikiesi gauti pakankamai visu vitaminu ir mineralu vartodamas toki maista.
Prieodo jei paziuresi tu suvartojai tik 29% dienos kalorius kas butu apie 833kcal. Priedo kad tu suvagei tai mano nuomone tik persimonai normalus maistas. Ir is dvieju persimonu tu tikrai nei amino rugsciu nei kitu medziagu pakankamai negausi, juo labiau normu pasieksi.
Manau atrodo, kad tau reikia 'carb up' kaip durian rider sako, tada nereiks ir kavos, nes jei iki pietu reikia 3 puodeliu kavos, tai manau jau kyla itarimas, kad zmogui truksta energijos/gliukozes.
Asmeniskai daznai net pusryciam suvalgau 1000 kcal, o tu net per puse dienos tik ~800.
Beje viena pagrindiniu priezasciu kodel dauguma raw foodings ir veganu toli nenukeliauja yra kaloriju trukumas, ir zinoma su tuo padideja kitu dalyku trukumas.

Tad velgi patarciau valgyti daugiau naturalesni maista ir daugiau, ir tada visos normos bus geresnes.

Jei paziuresi i mano creenshotus tai kur kas geresnis vaizdelis, dauguma normu yra pasiekta, kai kurios net daug kartu virsyta.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 22nd, 2012, 8:24 pm 

ANDY, tai jei aš su didesnėmis žiniomis apie maistą taip valgau, tai pagalvok kaip valgo statistinis žmogus :) :) :)

O šiaip čia eksperimentas, kuris parodo statistinio lietuvio mitybą, kurie man įrodinėja susitikus, kad jie pakankamai daug visko pavalgo, ir vitaminų ir mineralų jiems tikrai netrūksta.BULSHIT.

Tuo pačiu galime kartu atrasti patarimus ir vos ne receptrus ką valgyti PUSRYČIAM, ką valgyti PIETUMS ir ką valyti VAKARIENEI. kiti gal nusikopijuos tai elementariai, bet būsi padėjęs žmogui iliau gyventi. :)

va pabaigiau statistinio lietuvio dienos valiaraštį - vakarienei suvalgiau silkes du gabalus su bulvem ir pomidorais trim. ir duonos rieke.

ką gaunam - kolorijų norma ~OK, bet amino rūgščių ir vitmainų bei mineralų toli gražu nuo to:

Prikabinti failai:
trecias.jpg
trecias.jpg [ 554.96 KiB | Peržiūrėta 44079 kartus(ų) ]
Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 22nd, 2012, 8:30 pm 

ANDY dar klausimas, kodėl pridėjus vakarienei SILKE ir pomidorus su bulvem, pasidarė AMINO ACID tik 11 ? prie6 tai i jau buvo >50.
Ar čia aš tą rodiklį ne taip suprantu ?

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 22nd, 2012, 8:36 pm 

ir dar KLAUSIMAS - tas puslapis moka trackinti kitas dienas? Ar turėsiu iš naujo ištrinti viską ir sudėti ką kitą dieną valgiau? nes kažkaip nerandu ....

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Lapkritis 28th, 2012, 12:19 pm 

Andy - parašyk savo meniu dienos, labai būtų įdomu papraktikuoti, gal ne viską tai bent dalį nusikopijuoti. arba jei čia per asmeniška info, tai nuorodą iš kur tu kopijavai gal kokie užsienietiški pavyzdžiai.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Gruodis 9th, 2012, 8:26 pm 

vitaminasC, kazkur esi rases apie lygtai plauko tyrimus. Noreciau daugiau suzinoti,kaip butu galima su tavim susisiekti? Gal gali parasyti savo email.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

StandartinėParašytas: Sausis 29th, 2013, 3:05 pm 
Site Admin

Vitaminai C,

Atsiprasau, kad taip ilgai neatsakiau, tiesiog nepamaciau tavo zinuciu.
Kas del to amino acid score, tai nezinau kodel ten nukrito, manau net kazkokia klaida. Nes jei paziuresi buvo suvalgyta 128g proteino/baltymu, ir visu amino rugsciu gauta pakankmai. mano nuomone cia yra bent dvigubai per daug baltymu. Taip pat riebalu (41% kaloriju is riebalu), kas yra tipiska SAD (standard american diet) dieta.
Kaip sakiau asmeniskai seku daug maz 80/10/10 (80% angliavandeniu, 10% riebalu, 10% baltymu).
Geriau naudoti cronometer.com nes ten galima kiekviena diena atskirai, ir galima ziureti atgal, taip pat energija rodo kcal o ne kJ, kas man yra paprasciau orientuotis

Del mano meniu tai cia buvau idejes, bet velgi siuo metu suvalgau daugiau kaloriju, nes siuo metu daugiau sportuoju, tiesiog reikia daugiau energijos.

CIa yra vienas screenshot, beje pagal cia rodo, kad negaunama pakankamai kai kuriu amino rugsciu, bet velgi, nemanau kad tai problema ir nemanau kad tiek daug butinai reikia, kaip jau sakiau keleta kartu, yra teigianciu kad uztenka vos 30g baltymu per diena, Asmeniskai padidinus kaloriju kieki daznai surenku 50-70.
Ten taip pat man rodo, kad negauta pakankamai vitamino A/karotino, bet velgi cia ta diena nesuvalgiau nei vienos morkos, dauguma dienu buna zymiai daugiau, ir kadangi vitamina A organizmas kaupia tai nera problema kad kokia diena gauni maziau.
viewtopic.php?f=2&t=1708

Cia dar vienas screenshot, tiesa tik viena puse, bet gausi ideja ko ir kiek buvo suvalgyta
http://dl.dropbox.com/u/427187/cronomet ... -11-12.png

Cia taip pat diskuotuota,

viewtopic.php?f=2&t=1718

Kad del vidutinio zmogaus dietos, tai velgi nesiligiuociau i vidutini zmogu, nes ligiuodamasis i vidutini zmogu, kuris valgo ka papuola nematau prasmes.

Į viršų
Atsijungęs Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume